Culmea benzinariei .. sa stai in benzinarie si sa iti fure benzina.
Stai ca omu linistit dupa un suc sau o bere si cand dai sa pleci de pe loc .... prr ...prr nema benzina... deschizi ca orice dac capota si vezi o sticla in plus ... ala de a furat-o o lasase. Acu ori ca isi facuse mila si a zis ca sunt sarman... ori ca a venit cineva si l-a intrebat cat e ceasul .... ori a vrut sa ii puna benzina si nu stia cum...ori era vreun student care nu ridicase alocatia... nu stiu deci sa mergem pe principiul "prost sa fiu noroc sa am " si ii dam inainte.
Foarte zen furturile astea... cand a furat statia si-a uitat rucsacul cu actele de la ratele de la banca...
Ba ori invatati dracului sa furati ori va lasati ... ca daca prind pa careva ... imi iau sclav .
Stai cumva in zona crepusculara?:P
RăspundețiȘtergereIncep sa cred .. ca realitatea asta ... nu e realitate....e altceva....
RăspundețiȘtergereE triunghiul bermudelor. Care este!
RăspundețiȘtergere