marți, 24 august 2010

Daca nu e nimeni in top .. atunci sa fiu EU !


Asa cum canta Phill Collins ... a perfect body .. with a perfect face....



Asculta mai multe audio Muzica

6 comentarii:

  1. Asa si...unde esti?Apropo figura aia nu e demna de un zeu da?:P

    RăspundețiȘtergere
  2. E demna de un zeu doar daca zeul este gay .. totusi figura este prea gay chiar si pentru un zeu gay .. (alexadvert)

    RăspundețiȘtergere
  3. Ahh muritorilor... Pana si Zeus avea avea o amanta muritoare... Zeii nu sunt perfecti.. Doar intruchipeaza mai de la distanta perfectiunea si dorintele muritorillor.
    Si sormea ti-am spus ... deabea dupa moartea mea poti deveni Marea Preoteasa a Cultului Meu (discutia a fost mai lunga pe subiectul asta).
    Si advert intr-o lume in care oricum toate valorile sunt razna mai conteaza gay .. negay ?

    RăspundețiȘtergere
  4. bla, bla, bla. Apropo zeul are mai multe batai de cap decat un muritor. Deci, prefer sa fiu muritoare decat zeu. sa nu te uiti prea mult in jos, ca te ia ameteala de la raul de inaltime:P

    RăspundețiȘtergere
  5. Doar esti frati-miu. Vrand, nevrand, tot trebuie sa te iubesc:P

    RăspundețiȘtergere