hmmmm arcul :d
mai corect e arcele... deja se lucreaza in serie
ce faci dupa ce le termini? te duci la o vanatoare de vampiri? :d
600 lei bucata
ieftin...
cumperi doua ?
eu nu cumpar nimic, eu iau
bataie :)) muhahhahaa
hmmmm arcul :d
RăspundețiȘtergeremai corect e arcele... deja se lucreaza in serie
RăspundețiȘtergerece faci dupa ce le termini? te duci la o vanatoare de vampiri? :d
RăspundețiȘtergere600 lei bucata
RăspundețiȘtergereieftin...
RăspundețiȘtergerecumperi doua ?
RăspundețiȘtergereeu nu cumpar nimic, eu iau
RăspundețiȘtergerebataie :)) muhahhahaa
RăspundețiȘtergere