sâmbătă, 25 septembrie 2010

Ce mi-a placut la artensive




Artensive 05 - un eveniment din care deabea acum am luat poze...
Pareri de bine : nr 05 va zice ceva... bai .. e deja la a 5-a editie .. si solanumu inca prezent pe baricade
Pareri de rau : ce m-am mai chinuit cu ele ... si nu am reusit sa fur eprubetele ... da tot am plecat eu cu ceva... da nu va zic ce e ....

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu