luni, 6 septembrie 2010

De-as fi pentru o zi presedinte.... v-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde

3 comentarii:

  1. Ce privire interesanta aveai. Te uitai dupa vreo blonda?:P

    RăspundețiȘtergere
  2. blonda,bruneta,roscata... cine isi mai aduce aminte ...era o gramada de visichi ... astia da chelneri ridicai paharul si stiau deja cu ce trebuie sa vina...

    RăspundețiȘtergere
  3. Ti-ar sta tare bine ca presedinte

    RăspundețiȘtergere