duminică, 12 septembrie 2010

Filme

Resident Evil - Afterlife - frumos .. in seria celorlalte
Cash - film despre bani ... si necazurile care le aduc
Suck - despre vampiri .. dar o viziune interesanta .. alice cooper rulz
The Experiment - despre oameni versiunea de baza - animalica a omului
The Centurion - un fel de gladiatorul dar de nota 6.5
The killer inside me - anii 50 un psiho de casa si cum moare el

si cam atat restu-s praf

Un comentariu: