Si eu care credeam ca de o fata!!!
Ca nisipul femeile sunt,Le ia pe sus orice boare de vântŞi-napoi nu mai vin nicicând...Ca nisipul femeile sunt!Bărbaţii-s făcuţi din carne,Femeile - din oţel,Ar fi trebuit să fie invers,Dar Dumnezeu mai greşeşte şi el...Femeile zic că-s din carne,Bărbaţii că-s din oţel,Şi de-aia e noaptea-ntunericŞi viaţa e un hotel...
Si eu care credeam ca de o fata!!!
RăspundețiȘtergereCa nisipul femeile sunt,
RăspundețiȘtergereLe ia pe sus orice boare de vânt
Şi-napoi nu mai vin nicicând...
Ca nisipul femeile sunt!
Bărbaţii-s făcuţi din carne,
Femeile - din oţel,
Ar fi trebuit să fie invers,
Dar Dumnezeu mai greşeşte şi el...
Femeile zic că-s din carne,
Bărbaţii că-s din oţel,
Şi de-aia e noaptea-ntuneric
Şi viaţa e un hotel...