Vine evenimentu.... Mergi in magazin si cauti pantaloni.... mov.
Negri , negri , albi ... gri ... cata lipsa de imaginatie si culoare.
Bai tristilor vreau alta culoare .. chiar nu se poate ?
Va laudati ca aveti marfa si de fapt canci , va faliti cu mega magazine in care gasesti aceasi marfa GRI.
In schimb etichetele sunt mai mari decat insasi pantalonii. Mogofane pentru ce ti-as purta eu marca ta pe mine ... si asta fara sa ma platesti ?
O eticheta nu ma fereste de ploaie si nici nu imi face parul pubian mai mare.
Asa ca hai sa nu ne mai imbracam in etichete.
Erata am gasit niste pantaloni verzi ce mi-au placut... si dupa nspe magazine nu eu mi-am luat blugi...eu cravata .. alba.
dar cine si-a luat blugi sexi ???
RăspundețiȘtergereConsilierul meu personal in imagini sexy
RăspundețiȘtergerecumva consilierul tau personal e tipa aia inalta sexy si blonda???
RăspundețiȘtergereAm orbit de la culoarea asta...daca nasul va avea o astfel de tinuta...restul de ce sa tina la eticheta? Vin si eu in pijamale cu tweety, iar in picioare papucei sub forma de caine:))
RăspundețiȘtergeremey da niste bermude mov...ceva... n-ai gasit?
RăspundețiȘtergereerau la kenvelo... dar oricat mi-au placut mie... nu a contat
RăspundețiȘtergeresi nu mi-ai spus de tipa aia sexi , inalta si blonda... m-a incitat maxim, o sa o cunosc la botez?
RăspundețiȘtergere