vineri, 24 septembrie 2010

Asculta muzica veche !

3 comentarii:

  1. ce ai omorat, omorat ramane...

    RăspundețiȘtergere
  2. De fapt sunt la activ doar caini... si dupa al 5-lea nu prea mai simti nimic... incepi sa crezi ca ei sunt de vina :).
    Oameni pana acum nu stiu sa se fi sinucis din cauza mea... Desi mesajele sunau destul de interesant ... ca ma arunc in fata trenului sammd

    RăspundețiȘtergere
  3. sunt mai interesat de visele, gandurile, iubirile si simtirile ce le inbusim si usor le omoram in noi

    RăspundețiȘtergere