Un urlet mut
duminică, 19 septembrie 2010
Intalnire ....
Cand te voi gasi ... si te voi gasi ... Iti vei dorii sa nu ma fii intalnit
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu