Un urlet mut
marți, 7 septembrie 2010
Ursu vs vanator
http://www.youtube.com/user/tippexperience
foarte tare ... lasati sa se incarce apoi scrieti cuvinte in engleza in partea de sus....
2 comentarii:
Andreea
10 septembrie 2010 la 21:02
E super tare. Mai ales daca ii dai "blows" sau "loves":))
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
SumoMan
11 septembrie 2010 la 08:36
farts si fotball
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
E super tare. Mai ales daca ii dai "blows" sau "loves":))
RăspundețiȘtergerefarts si fotball
RăspundețiȘtergere